Kalendář

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13
Exkurze do Osvětimi a Krakova
14 15 16 17 18 19
20 21
Den bez aktovek
22 23
Pozvánka na přednášku "Pravidla nejsou povidla"
24
Zábavné odpoledne a letní kino
25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky branného závodu

Výsledky branného závodu



VÝSLEDKY BRANNÉHO ZÁVODU  - 10. 10. 2023 



kategorie: 4. - 5. TŘÍDA

 

Děvčata:

  1. Klára Hajdučková - ( 4. A) - 13: 35
  2. Veronika Kremserová ( 5. A) - 13: 50
  3. Gabriela Vávrová ( 5. A) - 14 : 19
  4. Alice Gospošová ( 5. A) - 14: 49
  5. Leona Skotnicová ( 4. B) - 14: 52
  6. Elen Rumpová ( 4. A ) - 15: 34
  7. Sabina Hajdučková ( 4. B)- 15: 53
  8. Barbora Plačková ( 5. A) - 19: 05
  9. Viktorie Vařechová ( 5. A) - 19: 50
  10. Natálie Valašíková ( 5. A) - 20: 01
  11. .Simona Dudková( 5. A) - 20:21
  12. Nikol Sobotíková ( 5. A) - 20: 40
  13. Žaneta Turková (5 . A) - 22: 56

 

Chlapci:

  1. Tomáš Návrat ( 5. A) - 13: 02
  2. Matěj Hajduček ( 5. A) - 13: 08
  3. Jan Kubinák ( 5. A ) - 13: 49
  4. Adam Cigán - ( 4. A ) - 14: 38
  5. David Cigán ( 4. B ) - 14: 53
  6. Radim Glatnik( 4. B) - 14:54
  7. Vojtěch Anděl ( 4. A) - 15: 20
  8. Daniel Prokeš - ( 5. A ) - 15: 38
  9. Dominik Wijacki ( 5. A) - 16: 48
  10. František Kořonek ( 4. A) - 16: 52
  11. Jiří Mrázek ( 5. A) - 17: 05

 

kategorie: 6. - 7. TŘÍDA

 

DĚVČATA

  1. Veronika Jarošová ( 6. A) - 9:51
  2. Johana Janošová ( 6. B) - 12: 31
  3. Karolína Kopiová ( 6. B) - 12: 40
  4. Sára Janošová  ( 6. B) - 13: 17
  5. Anežka Humlíčková ( 6. B) - 13: 56
  6. Veronika Faltýnková ( 6. A) - 14: 19
  7. Denisa Polcarová ( 6. B) - 14: 24
  8. Sofie Cigánová ( 7. A ) - 14: 25
  9. Berenika Prostějovská ( 6. B) - 14: 50
  10. Sára Střížová ( 6. B) - 16: 23
  11. Emma Cigánová ( 6. A) - 16: 45

 

CHLAPCI

  1. Václav Jaroš ( 7. B) - 12: 01
  2. Damián Žák ( 7. A) - 14: 22
  3. Pavel Kalvar ( 6. B) - 15: 58
  4. Tadeáš Paskuda ( 7. A) - 16: 22
  5. Tomáš Kostelník ( 6. A) - 16: 32
  6. Matěj Kaštánek ( 7. B) - 16: 38
  7. Jonáš Kalvar ( 6. B) - 16: 57
  8. Václav Fraš ( 6. B) - 17: 08
  9. Kristián Postulka ( 7. B) - 17: 28
  10. Petr Valentík ( 7. A) - 17: 32
  11. David Pisarenko ( 7. B) - 19: 32
  12. Ondřej Horák ( 6. B) - 18: 46
  13. Marek Lasák - ( 7. A) - 17: 57
  14. Filip Ryapolov ( 7. A) - 20:05
  15. Michael Malina ( 7. B) - 20: 24
  16. Ondřej Machala ( 6. A) - 21: 08
  17.  Tomáš Bindač ( 6. B) - 23: 36



kategorie: 8.  - 9. TŘÍDA

 

DĚVČATA

  1. Kristýna Sedláčková - ( 9. B) - 10: 27
  2. Jana Návratová ( 9. A) - 10: 29
  3. Tereza Hajdučková ( 8. A) - 11: 04
  4. Ema Pinďáková ( 8. A) - 11: 50
  5. Jana Štěpánová ( 9. A) - 12: 04
  6. Nela Štěpánová ( 8. B) - 13: 53
  7. Ema Struhalová ( 8. B ) - 14: 03
  8. Juliana Gruško ( 8. A) - 21: 40

 

CHLAPCI: 

  1. Petr Skalski ( 8. A) - 10: 37
  2. Jiří Machala ( 9. A) - 10: 47
  3. Šimon Zmrzlík ( 8. B) - 11: 03
  4. Adam Mentzik ( 8. B) - 11: 52
  5. Vojtěch Polcar ( 8. A) - 12: 22
  6. Lukas Paštinský ( 8. B) - 13: 31
  7. Ondřej Falhauer ( 8. B) - 13: 56
  8. Ruslan Riapolov ( 8. B) - 17: 40


VŠEM ZÁVODNÍKŮM DĚKUJEME ZA ÚČAST!