Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8
Příměstský tábor 2024
9
Příměstský tábor 2024
10
Příměstský tábor 2024
11
Příměstský tábor 2024
12
Příměstský tábor 2024
13 14
15
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
16
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
17
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
18
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
19
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Provoz mateřské školy

Organizace školního roku pro školní rok 2023/2024

Provoz mateřské školy bude zahájen 4. 9. 2023.

Prázdninový provoz  bude zajištěn 1.7.2024 - 31.7.2024 na dolní MŠ, Dělená 1, Hať.

(Z důvodu plánované rekonstrukce na horní MŠ.)

MŠ je otevřena v době od 6:30 do 16:30 hodin.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Scházení a rozcházení dětí:

Ráno                                                           6:30  -  8:00 

Pro vyzvedávání dětí po obědě                12:00 - 12:30

Pro vyzvedávání dětí odpoledne              14:30 - 16:30

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Organizace tříd:

MŠ Na Chromině

I. třída Květinky (mladší děti)

tel.: 595 056 130

p. učitelky: Bc. Pavlína Gebauerová    (pavlina.gebauerova@skolahat.cz)

                         Ivana Tvrdá                  (ivana.tvrda@skolahat.cz)

 

II. třída Motýlci (starší děti )

tel.: 595 056 130

p. učitelky: Zuzana Kozílková       (zuzana.kozilkova@skolahat.cz)

                   Renata Bočková         (renata.bockova@skolahat.cz)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MŠ Dělená

III. třída Berušky     (mladší děti)

tel.: 597 589 874

p. učitelky: Michaela Pardubická   (michaela.pardubicka@skolahat.cz)

                   Žaneta Machalová       (zaneta.machalova@skolahat.cz)

                   Jana Krömer                 (jana.kromer@skolahat.cz)

 

IV. třída Sluníčka   (starší děti) 

tel.: 597 589 874

p. učitelky: Jana Krömer                (jana.kromer@skolahat.cz)

                   Michaela Pardubická   (michaela.pardubicka@skolahat.cz)

                   Žaneta Machalová       (zaneta.machalova@skolahat.cz)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------