Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8
Příměstský tábor 2024
9
Příměstský tábor 2024
10
Příměstský tábor 2024
11
Příměstský tábor 2024
12
Příměstský tábor 2024
13 14
15
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
16
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
17
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
18
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
19
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Družinový příměstský tábor

Družinový příměstský táborDatum konání:
18.7.2022
Datum ukončení:
22.7.2022

Družinový příměstský tábor

     Téma táboru bylo zaměřeno na čtyři živly - vodu, oheň, vzduch a zemi. Každý den byl nějak tématicky zaměřen. I děti byly rozděleny do čtyřech náhodně vybraných skupin, které nesly názvy živlů. První den jsme se všichni spolu seznámili a seznamovali jsme se i se všemi živly jednotlivě. Přiřazovali jsme barvy k jednotlivým živlům a soutěžili mezi skupinami. Druhý den jsme věnovali vzduchu. Dopoledne jsme navštívili větrné elektrárny v Hati, tam jsme si nakreslili obrázky křídami a zahráli si hru, kdy jsme pomocí vzduchu přenášeli barevné papírky. Odpoledne jsme soutěžili mezi skupinami ve foukání brčkem do pingpongového míčku. Našim cílem bylo dostat míček do soupeřovy branky přes překážky. Pomocí vzduchu a obarvených bublin jsme tvořili velké obrazy v barvách jednotlivých živlů. Třetí den byl věnovaný zemi. Na procházku jsme šli do lesa, kde jsme stavěli domečky skřítkům a soutěžili v hmatových dovednostech. Odpoledne jsme si barvili kamínky a stavěli stavby z písku. Nejteplejší den byl čtvrtek, který jsme věnovali vodě. Dopoledne jsme šli na procházku k haťské hrázi a užili si čas strávený na dětském hřišti, které se nachází u hráze. A odpoledne jsme si zpříjemnili vodní bitvou s vodními balónky a vodními pistolkami, které děti našly v pokladu. Odpoledne nás překvapily i paní kuchařky, které nám k svačince připravily nádherně nazdobené misky s pudinkem. A poslední den, věnovaný ohni jsme strávili na hřišti a odpoledním opékáním párků společně s rodiči. Byla to velmi příjemná tečka za příměstským táborem. Děkujeme všem rodičům za spolupráci a dětem za to, že byly prostě skvělé.......

Více fotek najdete ve fotogalerii ŠD v albu Příměstský tábor 2022.