Kalendář

P Ú S Č P S N
30 31 1 2
Barevný den
Pozvánka na webinář
3 4 5
MŠ - Dětský maškarní ples
6 7 8 9 10
Školní ples
11 12
13 14 15 16 17
ZŠ - Dětský maškarní ples
18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tvorba projektů v anglickém jazyce - ANGLIČTINA HROU

Tvorba projektů v anglickém jazyce - ANGLIČTINA HROU



8.B

V anglickém jazyce jsme vypracovávali projekt na téma -  A SPACE HOTEL. Měli jsme na to celkem dvě vyučovací hodiny. Všichni žáci museli zapojit svou fantazii a představit si, jak by  mohli v budoucnu trávit prázdniny ve vesmíru. Projekty byly plné obrázků vysněných hotelů s roboty mezi planetami sluneční soustavy. Prezentování proběhlo samozřejmě  v anglickém jazyce. Z toho jsme byli nervózní, ale nakonec to bylo super a všichni dostali výborné známky. 

(Kristýna Sedláčková, Sofie Šubrtová) 

 

7.B

V anglickém jazyce jsme my, 7. třída, vytvořili 5 projektů na  téma - ANIMALS. Všichni žáci se rozdělili do libovolných skupin a vybrali si své oblíbené zvíře. Důležité bylo zvíře nakreslit, popsat a samozřejmě napsat deset vět o tom, kde žije, čím se živí apod. 

Skupina, ve které byly Ema S., Ema F., Šarlot a Vendy, si vybrala osla  - A DONKEY. Další skupina měla pouze dva členy a to Ester a Pavlínu. Ty si vybraly kočku - A CAT. Ve třetí skupině byli čtyři žáci, Adam, Šimon, Ruslan a Vojtěch, a ti popsali prase - A PIG. Čtvrtá skupina, jejímiž členy byli  Bára, Lukas, Ondřej F. a Matěj, měla chobotnici - AN OCTOPUS. Poslední skupina s čele s Ondrou O., Nelou Š. a Ondrou Š. si zvolila krávu - A COW. 

Všechny projekty se moc povedly, všechny to navíc opravdu bavilo. Po prezentaci v anglickém jazyce jsme získali krásné známky. 

(Lukas Paštinský, Adam Mentzik, Šimon Zmrzlík)