Kalendář

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8
Příměstský tábor 2024
9
Příměstský tábor 2024
10
Příměstský tábor 2024
11
Příměstský tábor 2024
12
Příměstský tábor 2024
13 14
15
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
16
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
17
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
18
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
19
Letní příměstský tábor (Parkour School)
Příměstský tábor (Veselá věda)
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tvorba projektů v anglickém jazyce - ANGLIČTINA HROU

Tvorba projektů v anglickém jazyce - ANGLIČTINA HROU8.B

V anglickém jazyce jsme vypracovávali projekt na téma -  A SPACE HOTEL. Měli jsme na to celkem dvě vyučovací hodiny. Všichni žáci museli zapojit svou fantazii a představit si, jak by  mohli v budoucnu trávit prázdniny ve vesmíru. Projekty byly plné obrázků vysněných hotelů s roboty mezi planetami sluneční soustavy. Prezentování proběhlo samozřejmě  v anglickém jazyce. Z toho jsme byli nervózní, ale nakonec to bylo super a všichni dostali výborné známky. 

(Kristýna Sedláčková, Sofie Šubrtová) 

 

7.B

V anglickém jazyce jsme my, 7. třída, vytvořili 5 projektů na  téma - ANIMALS. Všichni žáci se rozdělili do libovolných skupin a vybrali si své oblíbené zvíře. Důležité bylo zvíře nakreslit, popsat a samozřejmě napsat deset vět o tom, kde žije, čím se živí apod. 

Skupina, ve které byly Ema S., Ema F., Šarlot a Vendy, si vybrala osla  - A DONKEY. Další skupina měla pouze dva členy a to Ester a Pavlínu. Ty si vybraly kočku - A CAT. Ve třetí skupině byli čtyři žáci, Adam, Šimon, Ruslan a Vojtěch, a ti popsali prase - A PIG. Čtvrtá skupina, jejímiž členy byli  Bára, Lukas, Ondřej F. a Matěj, měla chobotnici - AN OCTOPUS. Poslední skupina s čele s Ondrou O., Nelou Š. a Ondrou Š. si zvolila krávu - A COW. 

Všechny projekty se moc povedly, všechny to navíc opravdu bavilo. Po prezentaci v anglickém jazyce jsme získali krásné známky. 

(Lukas Paštinský, Adam Mentzik, Šimon Zmrzlík)