Kalendář

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13
Exkurze do Osvětimi a Krakova
14 15 16 17 18 19
20 21
Den bez aktovek
22 23
Pozvánka na přednášku "Pravidla nejsou povidla"
24
Zábavné odpoledne a letní kino
25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Televizní soutěž BLUDIŠTĚ

Televizní soutěž BLUDIŠTĚDatum konání:
7.2.2022

Nečekaně jsme byli pozváni do televizní soutěže Bludiště. Prvotní nadšení vystřídal strach, zda vše stihneme, protože času na přípravu bylo relativně málo. Bylo potřeba sestavit silný soutěžní tým, natočit a sestříhat video, vymyslet a naučit se pokřik, vyrobit transparenty,. . . a jak se budeme jmenovat, co bude naším maskotem? Práce bylo docela hodně, ale vše se zvládlo. 

V pondělí 7. 2. 2022 po obědě si pro nás přijel autobus a vyjeli jsme do Ostravy-Radvanic, kde se nachází jedno ze studií České televize Ostrava.

Samotné natáčení není tak jednoduché, jak to ve výsledku na obrazovkách vypadá. O vše se stará sehraný tým profesionálů. Byla to pro nás nová zkušenost a nezapomenutelný zážitek.

Jelikož jsme zvítězili, tak jsme i další den, tedy v úterý 8. 2. ráno, vyrazili do studia. Už jsme byli trochu otrkanější a vítězství jsme obhájili. Poslední třetí kolo se natáčelo týž den odpoledne. Po celou dobu panovala příjemná atmosféra. Přivezli jsme si celkem 3 Bludišťáky a  soutěžící dostali trička s logem Bludiště.

Jak se nám vedlo? Na jednotlivé díly se můžete podívat na Déčku v pondělí 28. 3. a pak 4. a 11. 4. 2022 ve 14:45 (reprízy jsou v sobotu, případně se dají díly zpětně dohledat na internetu https://decko.ceskatelevize.cz/bludiste).

Všichni jsme byli unaveni, ale spokojeni. Zážitky a nervy stály za to! 

 

                                                                                                                                                 S pozdravem Hadi    1.png

 

Velké díky patří soutěžícím, jmenovitě Elišce Jarošové, Filipu Kalvarovi, Mikuláši Kalvarovi a Adamu Marčákovi. Ukázali, že mají vědomosti a sportovní dovednosti. Zbylí osmáci byli skvěle povzbuzující publikum.