Kalendář

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3
Škola v přírodě
4
Škola v přírodě
5
Škola v přírodě
6
Škola v přírodě
7
Škola v přírodě
8 9
10 11 12 13 14
Turnaj v šermu
15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Oslava k 55. výročí naší školy

Oslava k 55. výročí naší školyV sobotu 9. září 2023 proběhla velká oslava k výročí založení naší školy.
Dopolední program začal v 9:00, kdy se otevřely dveře pro širokou veřejnost. Zájem byl skutečně obrovský. Návštěvníci si měli možnost prohlédnout všechny učebny - a to jak klasické, tak i odborné, kde byly připraveny ukázky různorodých školních pomůcek. Velký ohlas zaznamenala práce s interaktivními roboty, výstava vlastních výrobků Adama Hoferka, quillingový workshop nebo fotokoutek. Nesmíme zapomenout ani na úžasnou retro třídu, ve které mnozí zavzpomínali, jak výuka v dřívějších dobách vypadala. Po naší chodbě byly navíc vystaveny k prohlédnutí fotografie a školní kroniky. Když už byli návštěvníci unaveni, chvilku poseděli u zákusku v kavárně z roku 1968.
Odpolední program proběhl od 13:00 v tělocvičně a zahájili jej naši šikovní žáci hudebně-tanečním vystoupením. Ke zhlédnutí byly rovněž krátké scénické ukázky šermířů.
Bylo pro nás potěšením, že pozvání přijali představitelé Hati, bývalí ředitelé, kolegové, zástupci školské rady, ředitelé okolních základních škol a jiní. Setkání bylo příjemné, přátelské i dojemné.
Děkujeme všem hostům i návštěvníkům, že s námi přišli strávit příjemný den, a těšíme se na setkání při našich dalších akcích.
 
FOTO - viz FOTOGALERIE
 
 
Paní Šárka Buchtová nám napsala:
Oslavy výročí školy byly velmi vydařené. Myslím si, že jsme si tento den všichni hodně užili. Ale také sama dobře vím, kolik úsilí a práce za přípravou a organizací stojí. Proto bych vám všem chtěla poděkovat za příjemné přivítání, za jedinečné vystoupení žáků školy, za bohatý a velmi chutný raut, za možnost podívat se do nově zrekonstruovaných prostor MŠ na dolní Hati.
Jsem moc ráda za možnost setkávat se s bývalými kolegy a kolegyněmi, ale i s žáky popř. jejich rodiči. A také zavzpomínat, jak jsme před 40-ti lety "bojovali" s křídou a cyklostylem.
Máte krásnou a moderně vybavenou školu a obě mateřské školky, a také posilu v mladých, perspektivních kantorech!
Tak ať se vám všem daří úspěšně zvládnout jak tento, tak i další školní roky.