Kalendář

P Ú S Č P S N
30 31 1 2
Barevný den
Pozvánka na webinář
3 4 5
MŠ - Dětský maškarní ples
6 7 8 9 10
Školní ples
11 12
13 14 15 16 17
ZŠ - Dětský maškarní ples
18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotbalový turnaj žáků vyššího stupně

Fotbalový turnaj žáků vyššího stupněDatum konání:
7.4.2022

Ve čtvrtek 7. 4. 2022 proběhl na fotbalovém hřišti v Hati fotbalový turnaj žáků vyššího stupně. Turnaje se zúčastnily všechny třídy z vyššího stupně. 

Turnaj se hrál ve dvou kategoriích:

  • Kategorie mladší, kde se mezi sebou utkaly třídy:  6.A, 6.B, 7.A a 7.B. 
  • Kategorie starší, ve které se střetly třídy:  8.A, 8.B a 9. 

Začátek celého turnaje, a tedy první zápasy se nesly v ryze opatrném duchu, kdy ani jeden z týmů nechtěl nikterak dostat svého soupeře do výhodné pozice, ze které by se případně mohl ujmout vedení. S ubíhajícím časem ovšem rostla chuť útočících hráčů a mohli jsme vidět hned několik krásných branek po individuálních, ale i pěkných akcích celého týmu. V průběhu celého turnaje bylo na tribunách hodně živo a jednotlivé týmy byly tribunou povzbuzovány z celých plic. Konečným vítězem mladší kategorie se nakonec stala třída 7.B. Kategorii starší vyhráli žáci 9. třídy a zaslouženě tedy zvedli nad hlavu putovní pohár pro vítěze fotbalového turnaje starší kategorie. Touhle cestou bychom chtěli vítězům obou kategorií ještě jednou pogratulovat k prvenství a samozřejmě poděkovat i ostatním zúčastněným, kteří se tohoto fotbalového turnaje zúčastnili.

Těšíme se na vás u další sportovní akce.