Kalendář

P Ú S Č P S N
29 30 31
Slavnostní ukončení 1. pololetí
1
Výukový program pro žáky 1. tříd
2 3 4
5
Školní liga sportu
6 7 8 9
Leden v ŠD
10 11
12 13 14 15 16
Den otevřených dveří pro žáky z Darkovic a Darkoviček
17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Webinář pro rodiče
29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotbalový turnaj žáků vyššího stupně

Fotbalový turnaj žáků vyššího stupněDatum konání:
7.4.2022

Ve čtvrtek 7. 4. 2022 proběhl na fotbalovém hřišti v Hati fotbalový turnaj žáků vyššího stupně. Turnaje se zúčastnily všechny třídy z vyššího stupně. 

Turnaj se hrál ve dvou kategoriích:

  • Kategorie mladší, kde se mezi sebou utkaly třídy:  6.A, 6.B, 7.A a 7.B. 
  • Kategorie starší, ve které se střetly třídy:  8.A, 8.B a 9. 

Začátek celého turnaje, a tedy první zápasy se nesly v ryze opatrném duchu, kdy ani jeden z týmů nechtěl nikterak dostat svého soupeře do výhodné pozice, ze které by se případně mohl ujmout vedení. S ubíhajícím časem ovšem rostla chuť útočících hráčů a mohli jsme vidět hned několik krásných branek po individuálních, ale i pěkných akcích celého týmu. V průběhu celého turnaje bylo na tribunách hodně živo a jednotlivé týmy byly tribunou povzbuzovány z celých plic. Konečným vítězem mladší kategorie se nakonec stala třída 7.B. Kategorii starší vyhráli žáci 9. třídy a zaslouženě tedy zvedli nad hlavu putovní pohár pro vítěze fotbalového turnaje starší kategorie. Touhle cestou bychom chtěli vítězům obou kategorií ještě jednou pogratulovat k prvenství a samozřejmě poděkovat i ostatním zúčastněným, kteří se tohoto fotbalového turnaje zúčastnili.

Těšíme se na vás u další sportovní akce.