Poradenské služby

Základní škola a mateřská škola Hať, příspěvková organizace

poskytuje poradenské služby prostřednictvím školního poradenského pracoviště.

Hlavním cílem práce školního poradenského pracoviště je poskytovat kvalitní poradenské služby učitelům, dětem, žákům a jejich rodičům v těchto oblastech:

• vzdělávání žáků s potřebou podpůrných opatření
  • péče o žáky nadané a žáky neprospívající
  • problémy se školní docházkou – neomluvená absence a vysoká omluvená absence
  • kariérní poradenství – profesní orientace žáků
  • prevence rizikových forem chování žáků

Výchovný poradce:      Mgr. Rita Sobková
                                       e-mail: rita.sobkova@skolahat.cz

Školní metodik prevence:     Mgr. Šárka Badurová
                                                e-mail: sarka.badurova@skolahat.cz

Logopedický preventista:     Bc. Janeta Šubrtová

e-mail: janeta.subrtova@skolahat.cz

Konzultační hodiny:  každou středu od 13.30 - 15.00 hod. ve školním poradenském pracovišti nebo kdykoli po mailové či telefonické domluvě.