Užíváme si nového venkovního hřiště a doskočiště na skok daleký.

V naší škole máme nově zrekonstruovanou interaktivní knihovnu se spoustou zajímavých knih.

Naše škola se nachází v obci Hať. Sousedí s Polskem a je součástí regionu Hlučínsko. 

Naše škola je pavilónová a všechny budovy, včetně mateřské školy, prošly celkovou rekonstrukcí.

Náš školní vzdělávací program má název "Škola-jedna rodina"a naší snahou je vytvářet pro žáky klidné, přátelské a příjemné pracovní prostředí.

 

Na naší škole pořádáme  řadu akcí a projektových dnů, z nichž některé  mají již dlouholetou tradici např. Den jazyků, Branný závod, Den Země, Tvořivé dílny...

Všechny třídy jsou vybaveny  výškově nastavitelným nábytkem. Ve výuce využíváme multimediální a počítačovou techniku.

Vyučující se snaží přistupovat k dětem individuálně a  jsme otevřeni i pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Důležitá je pro nás dobrá spolupráce s rodiči.

Naše škola tvoří celek spolu s mateřskou školou, která má také odloučené pracoviště i v dolní části obce.

Soutěž o nejkrásnější stromeček

Soutěž o nejkrásnější stromeček

Soutěž o nejkrásnější stromečekKoncem listopadu vyhlásilo Trojhalí Karolina vánoční soutěž pro mateřské a základní školy Moravskoslezského kraje o „Nej stromeček“.

Přihlášená třída měla do 15. 12. vytvořit stromeček, který bude sám stát a bude maximální výšky 120 cm. Stromečky mohly být z jakéhokoli materiálu, s jakoukoli tématikou. Hodnotila se hlavně nápaditost a originalita.

Žáci 5.třídy se rozhodli soutěže zúčastnit a vytvořili stromeček ze tří kuželů omotaných vlnou a ozdobili jej papírovými andílky a baňkami, doplněnými sušeným ovocem. Strom nesl název „Vánoční přání naší škole“, která děti napsaly na papírová srdíčka. Jejich odvaha a píle byla oceněna. Vyhráli první místo v hlasování veřejnosti. Jako výhru si užijeme sportovní den v Trojhalí pro 100 dětí naší školy.


                                                                                                                          Mgr. Karin Jarošová